ZHP HUFIEC ZĄBKI im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego
STRONA GŁÓWNA

C Z U W A J  ! 
 
 

Serdecznie witamy na stronie Hufca Związku   Harcerstwa   Polskiego  w Ząbkach .
Strona powstała podczas przygotowań do Instruktorskiego Zlotu 30 - lecia nadania imienia naszemu Hufcowi . Miała być sposobem na odnalezienie się po latach. Stała się oficjalną stroną naszego  HufcA.                                       


W 2009 roku minęło 30 lat od chwili, gdy nasz HUFIEC otrzymał sztandar i nadane mu zostało imię Bohaterów Lotnictwa Polskiego. Chcemy przypomniec o tym fakcie    nie tylko zuchom i harcerzom, ale również ich rodzicom, znajomym, mieszkańcom naszego miasta, którzy kiedyś sami byli zuchami i harcerzami, jeździli na obozy, chodzili  na zbiórki. Dziś po 30 latach zmienił się swiat, zmieniły się wartości, ale dzieci są i będą dziećmi. Dla nich pełnimy naszą instruktorską służbę  i będziemy ją pełnić dopóki one będą nas potrzebować.


Chcemy aby ta strona pozwoliła przypomnieć historię ząbkowskiego harcerstwa, ludzi, którzy ją tworzyli, a jednocześnie stała sie miejscem prezentacji osiągnięć   Hufca  i  drużyn, wymiany doświadczeń,  poradnikiem metodycznym dla drużynowych,  wirtualnym miejscem spotkań starych przyjaciół.  Zwracamy się do wszytkich byłych i obecnych instruktorów , sympatyków i przyjaciół naszego Hufca o wpisywanie się w Ksiedze Gości, oraz wyrażanie swoich opinii i zgłaszanie propozycji na naszym Forum. Każdy wpis i wspomnienie pozwoli nam   rozbudowywać, uaktualniać i upiększać naszą stronę. 


  
WŁADZE HUFCA
HISTORIA
NASZE IMPREZY
AKTUALNOŚCI